STARRETT ec799b-8/200 00146 Digital Caliper, 0-8 Inch/0-200mm Range, Stainless Steel
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Digital Caliper |
| Inside Jaw Depth (in) | 3/4" |
| Max. Measurement | 200 mm |
| Max. Measurement (mm) | 150 mm |
| Outside Jaw Depth (in) | 2" |