STARRETT-UK FCH160M-G 01391 Hole Saw, Bi-Metal, 160 mm Diameter, Yellow
Item: CX8XXRModel: FCH160M-GCross Ref: 01391
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Hole Saw
Arbor Type A2, A10
Body Material Steel
Color Yellow
Cutting Depth 41 mm
Cutting Depth (in) 1 5/8"
Dia. 160 mm
Teeth Per Inch (25mm) 5.5