SQUARE D Q221200AB Molded Case Circuit Breaker, 2P, 200A, 240V, 10kAIC, 1 Phase
Product Specifications:
| Item | Plug In Circuit Breaker |
| Amps | 200A |
| Number Of Poles | 2 |
| Voltage | 240V |
| Voltage Type | AC |
Shipping Info:
| Country of Origin | US |
Product Details:
- Square D Q221200AB Q2 Series molded case circuit breaker designed for reverse feed applications
- 2 pole, single phase configuration for high performance in compact size