SQUARE D KAL36200-1380 KAL Series Circuit Breaker, 200A, 3P, Thermal Magnetic Trip | CE6JRT
SQUARE D KAL36200-1380 KAL Series Circuit Breaker, 200A, 3P, Thermal Magnetic Trip
Item: CE6JRTModel: KAL36200-1380
In Stock : 2
5.00% off
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Amps 200A
Frame Type KAL
Number Of Poles 3
Voltage 600V