SPEARS VALVES YS3BP20-007CL Wye Strainer, FPT, FKM, 20 Mesh, 3/4 Size, PVC, Clear
Get it by Friday, May 22
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.37 |
| Ship height (cm) | 15.72 |
| Ship length (cm) | 20 |
| Ship width (cm) | 20 |
Product Variants
| Model | Size | Type | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TENNSCO BS5-151812-1MG Box Locker Gray 15 Inch Width x 18 Inch Depth x 66 Inch Height
- THOMAS & BETTS T67SA Conduit Body, 2 Inch Size
- PARKER SM-252-6FP Nipple, 1/4 Inch Size, Steel
- APPROVED VENDOR FHS100414-100P1 Metric Socket Head Cap Screw, M4x0.7 Thread Size, Flat, 14mm Lg., 2.3mm Head Ht.
- TITAN FASTENERS XZB11U
- HUCO 805.160 Flexible Jaw Coupling, Spider Element, 160 Size, Polyurethane, White
- TITAN FASTENERS GAA88064X
- STARRETT 659A 56687 Magnetic Indicator Holder, Thread Adapter, Fine Adjust
Explore More
- KEYSHAFT
- Precision Measuring Accessories
- Hookup Wire
- Hydraulic Vane Pumps
- Liquid Tight Cord Connectors
- Saddle Clamps
- REVCOR Propeller, 20 inch
- NEWSTRIPE Rollmaster Roller Kit
- HONEYWELL Cut Resistant Gloves, High Performance Polyethylene
- ACME ELECTRIC Three Phase Dry Type Distribution Transformers, 480V Delta Primary Volts, 208Y/120 Secondary Volts, Copper Windings
- MACROMATIC 120VAC, Pump Seal Failure Relay