SPEARS VALVES YS32C30-020C Wye Strainer, Socket, FKM, 30 Mesh, 2 Size, CPVC
Get it by Monday, May 25
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.27 |
| Ship height (cm) | 29.85 |
| Ship length (cm) | 19.05 |
| Ship width (cm) | 25.24 |
Product Variants
| Product | Model | Size | Type | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
YS32C12-010C | 1" | Y Strainers | €697.38 | |
Explore Products
- EATON E26XWWLR1N-V4 Assembled Stack Light, 120 VAC, Cylindrical LED Lamp, 1 Light, Red, 100000 Hr
- DAYTON MHG113SG Blade Spring
- APOLLO VALVES 7875901 Mounting Kit
- BUSSMANN JJN-3 Very Fast Acting Fuse, 3 A, 300 VAC
- BOSTON GEAR 31104 Chain
- EATON 10250T5971 Pushbutton, Heavy-Duty, 120 Vac With 6 Volt Lamp, Cam 1, Illuminated, Two-Position
Explore More
- KEYSHAFT
- Mechanical Interlock Devices
- Lifeline Accessories
- Modular Drawer Cabinets
- Micrometers
- Split Bolt Connectors
- DICKSON 3 Inch Chart Recorders
- ML KISHIGO Flame Resistant Vests, Zipper
- ANSELL 11-927 Hyflex Medium Duty Oil Repellent Cut Resistant Gloves
- FERNCO 3001 Proflex Series Couplings
- MUELLER INDUSTRIES 303AP Silent Check Valves
- RONSTAN Screw Pin D Shackle
- APPLETON ELECTRIC 20A Receptacle