Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Y Strainer |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.4 |
| Ship height (cm) | 21.91 |
| Ship length (cm) | 25.72 |
| Ship width (cm) | 25.24 |
Product Variants
| Product | Model | Size | Type | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- GATES 12TH7NCXCTN
- PARKER P33CA94SEMNGLNA
- MASTERDRIVES AK25-3/4 BTS Sheave, A Section, 1 Groove, 3/4 Inch Size
- ALTRONIX eFlow102N8V Power Supply Charger, 8 Fused Outputs, 12VDC at 10A, Aux Output, 220VAC
- OSG 803-6250-60 Tree Bur SF, Ball-Nosed Tree, SF-6, Double Cut, 16 x 25 mm Head, 6 mm Shank