SPEARS VALVES YS23S20-007C Wye Strainer, Flanged, EPDM, SS20 Mesh, 3/4 Size, CPVC
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Y Strainer |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.51 |
| Ship height (cm) | 21.91 |
| Ship length (cm) | 25.72 |
| Ship width (cm) | 25.24 |
Product Variants
| Model | Size | Type | Price | |
|---|---|---|---|---|
| YS23C12-010C | 1" | Y Strainers | €1,025.32 | |
Explore Products
- DEWALT D284939 Guard 9 Inch Diameter
- EATON DT467SNGKLP Heavy Duty Double Throw Switch, Posi-Lok Receptacle, 800A, Nema 1, 4-Pole, 600 V
- CLE-LINE C26116 1887 3-3/8 Inch 86Mm Hole Saw M3
- SPEARS VALVES 4522-020CUL Industrial Ball Check Valve, Socket, EPDM, 2 Size, CPVC
- TITAN FASTENERS AST19N
- MI-T-M 32-0809 Switch Contact Cartridge Kit
- LEVITON M8300-R Extra Heavy Duty Straight Blade Receptacle, 125 VAC, 20 A, 2 Poles, 3 Wires, Red