SPEARS VALVES 91152K850-007 Diaphragm Valve, Socket, EPDM, PTFE, Air To Spring Open, 90 PSI, 3/4 Size, CPVC
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Diaphragm Valve |
| Product Datasheet | spears-valves-91152k850-007.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 11.27 |
| Ship length (cm) | 17.3 |
| Ship width (cm) | 3.4 |
Documentation:
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- OSG 8594115 Jobber Length Drill Bit, 11.50 mm Drill Bit Size, 94 mm Flute Lg, 142 mm Overall Lg