SPEARS VALVES 2734T-025C Diaphragm Valve, DIN Socket, EPDM/PTFE, 25mm Size, CPVC
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Diaphragm Valve |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.59 |
| Ship height (cm) | 11.27 |
| Ship length (cm) | 17.3 |
| Ship width (cm) | 3.4 |
Explore Products
- T&S 014945-45 Hose Kit, 1/2 Inch ID x 50 Feet, Blue
- SMC VALVES VQ2201N-5W1-Q Valve, 4 Way
- REELCRAFT S602909-35 Guide Roller Position Conversion Kit
- VERMONT GAGE 141299680 Plug Gage, Class X, NoGo, Steel, 0.9968 Inch Size
- VERMONT GAGE 912114060 Pin Gage, Class ZZ, Go, BG, 14.06 mm Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Reference Books
- Refrigerant Evacuation Pumps
- Hazardous Location Control Station Switches
- Fall Protection Kits
- Welding Ovens
- KAREWEAR Finger Guard, Split Leather
- DESTACO 2002 Series Vertical Hold Down Clamps, U-Bar
- DESTACO 5905, 5910, 5915 Series Heavy Duty Vertical Hold Down Clamps
- JOHN GUEST Reducing Union Connectors, Acetal Gray
- KDR-LINE REACTORS Input Line Reactor Z 460/480v
- SPEAKMAN Sensorflo Series
- TB WOODS 14 mm Pitch Synchronous Belts
- SEALMASTER EMPD Exapnsion Series Pillow Block Bearings, Double Setscrew Locking
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.