SPEARS VALVES 24102A121-060 Industrial Ball Valve, Flanged, 6 Size, CPVC, EPDM
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Ball Valve |
| Product Datasheet | spears-valves-24102a121-060.pdf |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.73 |
| Ship height (cm) | 22.86 |
| Ship length (cm) | 18.42 |
| Ship width (cm) | 10.16 |
Documentation:
Explore Products
- VERMONT GAGE 502318900 Reamer Blank, #12 Size, 3 1/2 Inch Length, Bright Uncoated Finish
- BROWNING 5C11.0 QD-E
- HARTING 19200030220 Rectangular Connector Housing, Size 3 A, Surface Mount, Gray, Polycarbonate
- PIP 300-2506/2X-3X Protective Clothing High Visibilty Vest, 2XL-3XL, Red, Each
- APACHE HOSE & BELTING CO INC 20105040-06 Conveyor Belt Interwoven 120 PVC Black 6 Inch Width
- GRAINGER BULK-PS-CAC-3 Plastic Sheet, 0.09375 Inch Thick, 48 Inch Width x 96 Inch Length, Clear
- KRAFT TOOL CO. CF304PF Concrete Groover Bronze 3/8 Inch Radius
Explore More
- KEYSHAFT
- Pipe Manifolds
- Training Videos
- Exhaust and Supply Fan Accessories
- Hook-and-Loop Sanding Discs
- Electric Pallet Jacks
- HELICOIL Straight Flute Bottoming Taps, 3B
- VIBCO SVRLS Series High Frequency Pneumatic Vibrators
- ACME ELECTRIC WI150 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class