SPEAKMAN SA-2007-18-MB Towel Bar | CE2AAF
SPEAKMAN SA-2007-18-MB Towel Bar
Item: CE2AAFModel: SA-2007-18-MB
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Towel Bar
Assembly Required Yes
Collection Neo
Color Black
Diverter Included No
Drain Included No
Escutcheon Included No
Finish Matte Black , Polished Chrome, Brushed Bronze, Matte Black
Handles Included No
Installation Type Wall Mounted
Integral Stops No
Length 20.19"
Massage Feature No
Material Brass
No. Of Holes 4
Pause Control No
Product Style Modern
Rough-in Valve Template Included No
Scald Guard Included No
Self-cleaning Nozzles No
Shower Arm Included No
Special Features Secure Mounting Hardware Included
Temp. Limit Control No
Valve Included No
Vandal Resistant No
Width 18" , 2.8"