SOLBERG HDL-PSG848-125HC Filter
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
| Item | Filter |
| Dim A | 171.45 mm |
| Dim B | 104.9 mm |
| Dim C | 185.67 mm |
| Dim D | 117.6 mm |
| Dim E | 133.35 mm |
| Flow Rate | 85 CMH |
| Item | 469242 |
| Product Datasheet | solberg-hdl-psg476-800f.pdf |
Documentation:
Explore More
- KEYSHAFT
- Parts Chests and Boxes
- Hookup Wire
- Masonry Nails
- Mechanical Actuators
- Arbor Shims
- MILLER BY HONEYWELL Single D-Ring Body Belts, Without Pad
- JOHN GUEST Bulkhead Unions, Polypropylene White
- GLOBE SCIENTIFIC Jars, Wide Mouth, 120 mm Opening
- SUGATSUNE Recessed Pull Handles
- HUBBELL PREMISE WIRING Connecting Blocks with up to 100 Rows & Columns
- 3M Butt Splice Connectors
- REIKU Sliding Jaw Sets
- GRACO Air End Repair Kits For Double Diaphragm Pumps
- MERIT BRASS KV108 Hex Ball Valves With Handle
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
SOLBERG HDL-PSG848-125HC Filter
