SMC VALVES TUS0604N-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tu | AL3XVN
SMC VALVES TUS0604N-20 Tubing, 6 mm Size, Type Tu
Item: AL3XVNModel: TUS0604N-20
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 4
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Coil Winding Length (m) 20m
Max. Operating Pressure (mpa) 20 MPa
Minimum Bending Radius 15 mm