SMC VALVES TU0805G-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tu | AL3KHK
SMC VALVES TU0805G-20 Tubing, 8 mm Size, Type Tu
Item: AL3KHKModel: TU0805G-20
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 3
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Min. Bending Radius 20 mm
Operating Pressure At Room Temp 116 psi
Tube Inside Dia. 0.197"
Tube Outside Dia. 8 mm