SMC VALVES TU0805B-20 Air & Water Polyurethane Tubing, Pu Tubing, OD. 8 mm, Id 5 mm, 20M/Roll, Black
Item: CU3AYXModel: TU0805B-20Cross Ref: 613R91
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Tubing
Min. Bending Radius 20 mm
Operating Pressure At Room Temp 116 psi
Tube Inside Dia. 0.197"
Tube Outside Dia. 8 mm