SMC VALVES TIUB13BU-33 Tubing, 1/2 Inch Size, Type Tiu | AL3XJY
SMC VALVES TIUB13BU-33 Tubing, 1/2 Inch Size, Type Tiu
Item: AL3XJYModel: TIUB13BU-33
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tubing
Min. Bending Radius 1.38"
Operating Pressure At Room Temp 116 psi
Tube Inside Dia. 0.33"