SMC VALVES RSH80-14-AF644 Cylinder, 80 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SPEARS VALVES 401-416 Reducer Tee, Socket, Schedule 40, 4 x 3/4 Size, PVC
- ROBERTSHAW 1980-018 Replacement Thermocouple Snap Fit 18 In
- DDS 306210SF Rotary Shaft Oil Seal, Sf, Nitrile, 30 mm ID, 62 mm Od, 10 mm Width, 7 Psi
- VOLKEL 34929 Machine Tap, DIN 374/C-L35HSSE, Mf 15 x 1.0 LH Size
- APPLETON ELECTRIC EDSC32101SA Manual Motor Starter
- HOFFMAN F44G24 Lay-ln Wireway 2 Feet 4 Inch Width x 4 Inch Height Steel
- APPROVED VENDOR P2012EJ Drill Bushing, #27 Drill Size, P-Type
- WINDJAMMER LLC 119105-03 Brushless Blower, Frame Size 5.7, 120V, Tangential, 1 Stage, AC
Explore More
- KEYSHAFT
- Gate Operators
- Indexable Boring Bars
- Solenoid Valve Manifold Accessories
- Laboratory Trays and Pans
- PLC Displays and Touch Panels
- REVCOR Propeller, 14 inch
- HELICOIL Spiral Flute Taps, Bottoming, UNF, 3B
- DESTACO 341 Series Pull Action Latch Clamps
- RUD CHAIN WPP-B Powerpoint Ring Connection Hoist Rings
- NASHVILLE WIRE Collapsible Bulk Container
- ARLINGTON INDUSTRIES Cable Spacer, Plastic
- APOLLO VALVES 60B Globe Valves
- SMC VALVES Myc Series Guided Cylinder
- STEINER INDUSTRIES Knit Sleeves, Kevlar
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.