SMC VALVES RSDQB20-20DR Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- CASH VALVE FR-ZCCSCZZZS04-E6 Cryogenic Valve, 1/2 Inch Size, 100-400 PSI, Stainless Steel
- VERMONT GAGE 361570040 Ring Plug Gage, NoGo, 1 1/8-12 UNF, 3A, Lh
- SMC VALVES K4-10-50 Regulator
- GRAINGER 18f.437x4-24 Carbon Steel Rectangular Bar, 0.44 Inch Thick, Cold Finished, Polished
- PARKER PVLC1276197
- BURNDY YSV10BBOX Butt Splice, 12 to 10 AWG
- VERMONT GAGE 141185440 Plug Gage, Class X, Go, Steel, 0.8544 Inch Size
Explore More
- KEYSHAFT
- Food Service Carts
- Rotary Joint Cartridges
- Walk Ramps
- Vent Valves
- Sinker Nails
- ACCURIDE 301-2590 Series Medium Duty Over Travel Slides
- CONDOR Coated Gloves, Smooth, Nitrile
- LOC-LINE Acid Resistant Elbows
- MUELLER INDUSTRIES 166 Ductile Iron Simplex Basket Strainers
- GLOBE SCIENTIFIC Flange Plug Caps, For 13mm Tubes
- KLEIN TOOLS Cowhide Glove
- SANDVIK COROMANT Parting Blades
- NORTH BY HONEYWELL Butyl Chemical Resistant Gloves, 13 Mil. Thickness, Smooth
- EATON ESPORT Full-Size Rocker Switches
- LUMAPRO LED Rope Lights With Clear Jackets
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.