SMC VALVES RSQB50TN-30D Cylinder, 50 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- NIBCO CA20635 4533-3 Union, S x FNPT, 3 Inch Size, PVC, Dark Grey
- MARTIN SPROCKET ML070 14MM Jaw Coupling, 14 mm Size