SMC VALVES NCQ2B32-10S Compact Cylinder, 32 mm Size, Spring Return
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- WERMA 64413075 Light Element, 70mm Dia., Red, Rotating Light Function, 24 VAC/VDC, Colored Lens, IP65
- TB WOODS FM60MM QD Bushing, Cast Iron, FM Size, 60 inch Bore Dia., Standard Keyway