SMC VALVES NCQ2B125-150DCZ Compact Cylinder, 125 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
| Cylinder (tube) Inner Diameter (?) | 125 |
| Operating Pressure | 0.05 MPa to 1 MPa |