SMC VALVES NCQ2B12-15D Compact Cylinder, 12 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- HOFFMAN P24RP4UA 76980 Rack Panel, 24 Inch Size, Aluminium
- EATON XTAE025C01A5G045 Electronic Motor Starter, 25 A, 110-120 V, 50/60 Hz, 1Nc, C Frame, 45 mm, 9-45 A Gf Xtoe
- NIBCO NHAL10J F-637-31 Gate Valve, Flanged, 5 Inch Size, Ductile Iron
- TB WOODS 4R8V5000 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 500 inch Length, 4 Ribs
- ML KISHIGO T516-S-M High Visibility Vest Class 2 S/m Lime
- ERICKSON OEW125 Wrench
- APPLETON ELECTRIC MLWL102G1G48L Light Fixture, 100W, Low Profile
- BOSTON GEAR F872B-10K-B11 Speed Reducer
Explore More
- KEYSHAFT
- Drill Accessories
- 12 Volt Accessories
- Electronic Digital Indicators
- Plug Fuse Box Cover Units
- Thermocouple Adapters
- HELICOIL Complete Reference Gages, UNF, 3B
- COTTERMAN PC Series Portable Crossovers
- ABUS 24IB Diskus Padlocks
- JOHN GUEST Union Elbows, Polypropylene Black
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND R19 Gas Springs
- SPEC Disc Spring Chrome
- APPROVED VENDOR 1/2"-3/4" Tri Clover Compatible Fittings Gaskets
- LEATHERHEAD TOOLS NY Hooks, HiViz Lime
- SEALMASTER BTS-LS Series Spherical Plain Bearings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.