SMC VALVES NCJ2B10-050SR Round Body Cylinder, 10 mm Size, Single Acting
Item: AL8ZHUModel: NCJ2B10-050SR
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 3/8"
Operating Pressure 0.05 MPa to 0.7 MPa