SMC VALVES NCGBN20-0200 Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
| Operating Pressure Range | 8 psi to 145 psi |
| Proof Pressure | 215 psi |