SMC VALVES NCDQ2D20-25DZ-M9PASDPC Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- TB WOODS AJ05BKB Disc Coupling Hub, Aj05 Size
- MARTIN SPROCKET 8 8V 2120 M Sheave, QD Bushing, 21.2 Inch Outside Dia., 8 Groove, 21 Inch Pitch Dia., Cast Iron
- VICKERS 681610
- DDS 152506SC Rotary Shaft Oil Seal, Sc, Nitrile, 15 mm ID, 25 mm Od, 6 mm Width, 7 Psi
- SHUR-LINE 2006762 Mini Roller, 6 Inch Length, 3/8 Inch Dia., Microfiber
- VULCAN HART 844177-1 Harness, Control Box Probes
- FIBERGRATE 879403 Fiberglass Stair Tread 36 x 12 In
Explore More
- KEYSHAFT
- Bulkhead Tank Fittings
- Machine Stands
- Dust Mops
- Hydronic Manometers
- Fork Covers
- MEMPHIS GLOVE Luminator Leather Drivers High Visibility Work Gloves
- CONDOR High Visibility Lime Palm Gloves
- ANVIL 2175 Series Socket Weld Half Couplings, Forged Steel
- E JAMES & CO Rubber Strip, General Purpose, 70A
- GRAINGER Adapters
- MITUTOYO 2 Series Dial Indicators, Metric
- MICRO 100 End Mills, Diamond Cut, Burr End Cut
- RULAND MANUFACTURING MSPX Series Two-Piece Rigid Couplings, Inch To Metric
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.