SMC VALVES NCDGBN50-0300 Round Body Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM2MFQ
SMC VALVES NCDGBN50-0300 Round Body Cylinder, 50 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM2MFQModel: NCDGBN50-0300
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Overall Width 2 7/25"
Proof Pressure 215 psi