SMC VALVES NCDGBN20-0800 Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL9UHG
SMC VALVES NCDGBN20-0800 Round Body Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL9UHGModel: NCDGBN20-0800
7 In Stock
Ships within 2 days via
This product can only be shipped in multiples of 2
Product Specifications:
Item Round Body Cylinder
Operating Pressure Range 8 psi to 145 psi
Proof Pressure 215 psi