SMC VALVES MY1M16-1500 Guided Cylinder, 16 mm Size, Double Acting | AL3WNH
SMC VALVES MY1M16-1500 Guided Cylinder, 16 mm Size, Double Acting
Item: AL3WNHModel: MY1M16-1500
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Cylinder
No. Of Auto Switches 2
Operating Pressure Range 29 psi to 116 psi
Overall Length 1660 mm
Stroke 1500 mm