SMC VALVES MY1B63-500 Guided Cylinder, 63 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL6TEZ
SMC VALVES MY1B63-500 Guided Cylinder, 63 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL6TEZModel: MY1B63-500
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Cylinder
Min. Operating Pressure 14 psi
Operating Pressure Range 14 psi to 116 psi
Stroke 500 mm