SMC VALVES MXS6-20AS Guided Cylinder, 6 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AL4LZT
SMC VALVES MXS6-20AS Guided Cylinder, 6 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AL4LZTModel: MXS6-20AS
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cylinder
Cylinder Inner Diameter 6
Max. Load 0.6 Kg
Table Size Height H (mm) 20 mm
Table Size Length L (mm) 62 mm
Table Size Width 32 mm