SMC VALVES MXQ16-125B Guided Cylinder, 16 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Explore Products
- TITAN FASTENERS CMA04056
- ALEMITE 393772-8 Face Plate Kit
- APPLETON ELECTRIC JBR6023150RS Receptacle, 60A
- 3M 7000127434 70071533353 / 17099 / S-920L Lens Covers, Clear, Sides, 7 Inch Width
- APPLETON ELECTRIC KPB100LMTR Ballast Body
- INGERSOLL-RAND 90107-1 Rod
- MILWAUKEE 48-22-8724 Knit Glove, 2XL Glove Size
- BALDOR / DODGE 906022 TA6307TB Tapered Bushing Kit
Explore More
- KEYSHAFT
- Concrete Mixers
- Duct Fan Accessories
- Plastic Chain Barrier Posts and Stanchions
- Carrying Cases
- Drum Switches
- VIEGA PROPRESS Lead-Free Bronze Inline Ball Valve, FNPT x Press
- IRWIN INDUSTRIAL TOOLS Locking Pliers Sets
- ACME ELECTRIC WI112 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- MUELLER INDUSTRIES 911U UL Fireline Strainers
- YSI Dual Sensor Cable
- VULCAN HART Thermostat Assembly
- RINGERS GLOVES Knit Cut Resistant Gloves
- LEGRIS Female Tees
- NORTON ABRASIVES 57A Gemini AO Portable Snagging Plugs, Type 18
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.