SMC VALVES MSQB20A-M9BWL Actuator, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- OSBORN 6218205000
- TITAN FASTENERS JMD1420G200FA
- MILTON-INDUSTRIES 1107 Fr Filter Regulator Duo, 3/8 Inch NPT, Polycarbonate
- EATON STS365FP3 Shunt Trip Safety Switch, 400A, 3-Pole, 600 Vac, 250 Vdc, 120 Vac, Fusible, 600 V
- OSG 803-7500-60 Tree Bur SF, Ball-Nosed Tree, SF-7, Double Cut, 19 x 25 mm Head, 6 mm Shank
- APPROVED VENDOR 6P869 Nipple 2 Inch Close Galvanised Welded Steel
- APPLETON ELECTRIC EL975G
Explore More
- KEYSHAFT
- Mobile Work Tables
- Test Lead Connectors
- Force Gauges
- Specialty Tools
- Floor Coatings
- IRONCAT Welding Gloves, Premium Goatskin Cowhide Leather
- PROTO Impact Socket, 6 Point, 3/8 Inch Drive, Imperial, Forged Alloy Steel
- TEMPCO CRA Series Linear Housings / E-Mitters
- GLOBE SCIENTIFIC Label Sheets, Cryo, 67 x 25 mm Size
- ANVIL AS865 Series Wide Throat Heavy Duty Beam Clamps
- DAYTON Mounting Frame, Surface Mount
- COOPER B-LINE SB17 Series Tubular Stringers
- GRAINGER Portable Sign Posts With Bases
- PRO SET Refrigerant Evacuation Pumps
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.