SMC VALVES MKB20-20LNZ Clamp Cylinder, 20 mm Size
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- VIEGA PROPRESS 77422 Tee Copper P x P x P 1 x 3/4 x 3/4 Inch
- WALTER TOOLS WCMW040204 WCB50 Carbide Turning Insert Hardened Material
- FIBERGRATE 268120
- WINTERS INSTRUMENTS PCC604C Industrial Pressure Gauge, Black, 0 To 100 PSI, 4 Inch Dial, 1/4 Inch Npt Male, Plastic
Explore More
- KEYSHAFT
- Abrasive Cut-Off and Chop Wheels
- Plungers
- Combination Grit Sharpening Stones
- S Hooks
- Strip Chart Temperature Recorders
- WHIZARD Handguard II Cut Resistant Gloves
- JOHN GUEST Union Tees, Polypropylene White
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- MUELLER INDUSTRIES 758 Iron Body Y Strainers
- APPROVED VENDOR Sieve Separator Pan 200mm Brass
- REMCO Dust Pans
- ZOELLER Check Valves
- PLAST-O-MATIC ABMS Series Air Actuated Ball Valves, CPVC
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.