SMC VALVES MKB50-20LZ-P3DWSE Clamp Cylinder, 50 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- SANDPIPER 111.010.000 Terminal Junction
- BURNDY PT2990015 Hydraulic Hose, 4 Inch Bend Radius, 15 Feet Overall Length
- GARLOCK SEALING TECHNOLOGIES 21158-2155
- APPLETON ELECTRIC W50082LS
- KIPP K1362.1007 Protective Cap, 19.4 mm Overall Lg., Alu
- BUSSMANN TPS-50 Specialty Fuse, Fused Disconnect, Fast Blow, 170VDC, 50A, Cartridge Fuse
- GATES T1037025 Pu Steel Cord
- AIGNEP 60211X-6-1/8 Swivel Branch Tee, 6mm Tube x 1/8 Inch Swift-Fit, Stainless Steel
Explore More
- KEYSHAFT
- Water Rescue Equipment
- Workbenches
- Carriage Bolts
- Chartless Digital Recorder Accessories
- Revolving Storage Bins and Racks
- FABENCO G Series Universal Hinge Mount Safety Gates
- CONDOR Cowhide Leather Gray Driver Gloves
- UVEX BY HONEYWELL SVP 200 Series Safety Eyewears
- FACOM 126A Hinged Hook And Pin Wrenches
- PORT-A-COOL Protective Cover
- MILLER-SMITH EQUIPMENT Brazing Tip
- APPROVED VENDOR Gasket Graphite/stainless Steel
- DIXON Hydraulic Hose Fittings
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.