SMC VALVES MHZ2-16SM Gripper, 16 mm Size, Single Acting Auto Switch, Parallel
| Item | Gripper |
| No. Of Fingers | 2 |
Explore Products
- TRIUMPH TWIST DRILL 48M705 Butting Plate
- GATES 5/BX51 Cogged V-Belt, 53.627 Inch Length, 0.46 Inch Thickness
- WOODHEAD 1200650929 804006D01M0508 Cordset, 4 Pole, Male Straight, 5m, 22/4 Size, PVC/Stainless Steel
- REGAL 090159RM Carbide End Mill, Single End, 1/4 Inch Dia., 3-1/2 Inch Length, 2 Flutes
- KIPP K0123.0AE6X25 Adjustable Handle, Teardrop, Zinc, #8 To 32 Thread Size, 25 mm Stud Length
Explore More
- KEYSHAFT
- Foil Tapes
- Vehicle Work Lights
- Stencils and Stencil Sets
- Hammer Drill Bit Sets
- Coiled Air Hose Assembly
- REVCOR Blade Fan 18 Inch
- CONDOR Premium Work Gloves
- DMS HICS 2014 Hospital Incident Command Vest Kits
- JOHN GUEST Metric Swivel Male Elbows, BSPT Thread, Acetal Black
- ACME ELECTRIC WI002 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- VULCAN HART Flexible Tubing
- UNISTRUT Angular Fitting
- CHRISLYNN Rock Solid Blanks, Imperial, Carbon
- MIP TOOLS Strapping Seals, Heavy Duty
- FIRE-DEX Firefighter Gloves