SMC VALVES MHS2-40D-X5 Gripper, 40 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AN2UQK
SMC VALVES MHS2-40D-X5 Gripper, 40 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AN2UQKModel: MHS2-40D-X5
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Gripper
Closed Dimension L2 62 mm
Cylinder Internal Dia. 40 mm
No. Of Fingers 2
Open Dimension L1 70 mm
Stroke 8 mm