SMC VALVES MGPM20-50Z Compact Cylinder, 20 mm Size, Slide Bearing | AN6CDN
SMC VALVES MGPM20-50Z Compact Cylinder, 20 mm Size, Slide Bearing
Item: AN6CDNModel: MGPM20-50Z
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Operating Pressure Range 0.1 MPa to 1 MPa