SMC VALVES MDBB80-200-A53Z Tie Rod Cylinder, 80 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Tie Rod Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BUNTING BEARINGS CB648048 Sleeve Bearing, 4 Inch I.D., 5 Inch O.D., 6 Inch Length, Bronze
- OSG HP421-1575 Square End Mill, Center Cutting, 2 Flutes, 4 mm Milling Dia., 14 mm Lg of Cut
- UNITHERM UVST 1904 Pipe Jacket 19 inch length 4 inch width
- APPLETON ELECTRIC MLLEDA42J5BU3 Led Light Fixture, 4000 Lumens, 3/4 Inch Hub Size, Pendant Mount
- APPLETON ELECTRIC KPSTP40125G48 Metal Halide Light Fixture, 400W
- EATON 1265A-202 Forward Viewing Sensor Head, Photoelectric/Through-Beam Sensor, 9 ft, 12 VDC
- GATES 3/CP255 Banded V-Belt, 3 Strand, 257.18 Inch Length, 0.597 Inch Thickness
Explore More
- KEYSHAFT
- Trash and Recycling Container Dollies
- Magnetic Ballasts
- Walk-Behind Concrete Saws
- Remote Controlled Spotlights
- Cable Safety Springs
- WHIZARD Handguard II Cut Resistant Gloves
- ANSELL 56-007 Alphatec Medium Duty PVC Apron Featuring Sealed Grommets
- BOLLE SAFETY Solis Safety Glasses
- ASSOCIATED SPRING RAYMOND Powerline X1500 Gas Springs
- REESE Trailer Hitch Balls
- DIXON Stainless Panel Builder Gauges
- CALBRITE Rigid Conduits, Stainless Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.