SMC VALVES KQB2T12-00 Branch Tee, 12 mm Size
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Branch Tee |
| Number Of Connection Tubes | 3 |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 7.62 |
| Ship width (cm) | 5.08 |
Explore Products
- EATON E2N9B20A1 Trip Unit, Terminal, 900 A, 600 V, High Load Alarm, 4 Pole 2No/2Nc, 1 Accessory
- JESCRAFT MC-30 Steel Mop Cart, 30 Gallon Capacity, 16 Inch Pneumatic Tire
- FIBERGRATE 4445200
- SPEARS VALVES EJ22-007C Elastomer Expansion Joint, Socket, EPDM, 3/4 Size, CPVC
- WATTS LF7U2-2 1 1/4X1 1/4 0792075 Dual Check Valve, Inline, 1 1/4 Inch Size, Bronze
- TB WOODS 5/8VP5600 Narrow V-Belt, Neoprene, 8V Belt Type, 560 inch Length, 5 Ribs
Explore More
- KEYSHAFT
- Bathroom Faucets
- Reception Area Furniture
- Time Delay Midget Fuses
- Personnel Lifts
- Strainer
- PS DOORS Edgehalt Single Ladder Safety Gates
- IRONCLAD Workforce All Purpose Use Gloves
- ASHCROFT 1009 Stainless Steel Gauge, Stainless Steel Tube
- ELVEX Acer Unitary Lens/Semi-Frame Core Protective Eyewears
- ACME ELECTRIC WI225 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- 80/20 Inside Corner Brackets, 8 Holes
- VESTIL HDD Series Stationary Hydraulic Drum Dumpers
- RUKO Titanium Coated Self-Starting Step Drill Bits
- ANTHONY INTERNATIONAL Gaskets
- MERIT BRASS K601 Banded Pipe 90 Deg Elbows
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.