SMC VALVES KQ2N12-16 Fitting, 12 mm
Get it by Friday, May 22
This product can only be shipped in multiples of 10Add To Cart
Product Specifications:
| Item | Fitting |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.45 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 5.08 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Pkg. Qty. | Price | |
|---|---|---|---|---|---|
Explore Products
- REGAL 027369AW Carbide Drill Bits, 10.8 mm Dia., Long with Coolant Holes, AlTiN Coated
- BURNDY YAEV8CL Ring Terminal, 8 AWG Conductor Size, Red
- BLACK & DECKER 98094-55 Screw, Panmach, 3/16-32 x 2-1/8 Inch
- PROTO J07525 Impact Socket 3/4 Inch Drive 1-9/16 Inch 6 Pt
- VERMONT GAGE 361103530 Threaded Ring Gage, #1-72 Thread Size, NoGo, 2A Thread Class, UNF, Tool, Steel
Explore More
- KEYSHAFT
- Roll Groovers
- Cable Hose Carrier Systems
- Single Grit Sharpening Stones
- Drain Stoppers
- Food Hoses
- CONDOR Leather Gloves, Cowhide, Premium, Full Finger, Red/White
- PROTO 1 Inch Impact Socket, Imperial, Alloy Steel, Standard
- MUELLER INDUSTRIES 101MHT Silent Check Valves
- ANVIL 2153 Series Socket Weld Cross Fittings, Forged Steel
- FALLTECH Beam Anchors
- BENCHMARK SCIENTIFIC Filtration Centrifuge
- MONOPRICE HDMI Cables
- FIBERGRATE Rectangular Fiberglass Tubes
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.