SMC VALVES CXWM32-75 Guided Cylinder, 32 mm Size, Slide Bearing
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- EDWARDS MFG ED9-TD90/.875X3.5 Tube Die, 7/8 x 3-1/2 Inch Size, 90 Degree
- ANVIL 0332620202 Nipple, SCH 80, Black, Seamless, Pipe Size 3/4", Close Length 5"
- APPLETON ELECTRIC CJLP1575235 Wet Location Lighting, 150W
- BATTERY DOCTOR 24450 Fuse, Low Profile, 50A
- LUCKY LINE PRODUCTS 4GGP2 Spring Snap Hd Steel L 2 3/8 In
- RIDGID 41700 Rings #2 Gun
Explore More
- KEYSHAFT
- Reference Books
- Manometer Accessories
- Chalk Line Reels
- Hydraulic Accumulator Mounts
- LOUISVILLE L-3016 Series Fiberglass Step Ladders
- CONDOR Cowhide Leather Palomino Driver Gloves
- ANVIL AS6151 Series Plastic Closure Strips
- BANJO FITTINGS Hex Nipple
- PRECISION COILS Heating Coil, Slip and Drive
- VALTERRA Check Valves
- SNAP-TITE EA Series Couplers
- RULAND MANUFACTURING USCL Series Universal Joints, Friction Bearing, Single Cardan, Inch
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.