SMC VALVES CXSJM25-75 Compact Cylinder, 25 mm Size, Slide Bearing
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- HALLOWELL AH5523-1807PB High Capacity Shelving 87inh 36inw 18ind
- ALDEN 4507P Drill/extractor Set 4 Piece #5-1/4 Inch Cap
- SMC VALVES AS2201F-01-07 Flow Controller, 1/8 Inch Size, Standard Port
- SANDPIPER 286.040.604 Diaphragm, 1 Inch Size, Ptfe
- LINN GEAR 80B26 Sprocket, Type B, 80 Chain, 8.296 Inch Pitch Diameter, 1.250 Inch Stock Bore
Explore More
- KEYSHAFT
- Cable and Wire Crimping Tools
- Refrigerant Evacuation Pumps
- Showerheads and Tub Faucets
- Overload Relays
- Paint Filter Pad Accessories
- DESTACO 8021, 8071 Series Pneumatic Toggle Clamps
- CONDOR 3 Piece Rainsuit With Detachable Hood, PVC, 4 mil Thick, Yellow
- DESTACO 533, 535 Series Heavy Duty Vertical Hold Down Clamps
- ACME ELECTRIC WI075 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class
- DWYER INSTRUMENTS 477AV Series Handheld Digital Manometers
- SHUR-LINE Easy Pail Series Pails
- HOFFMAN Feed Through Wireway Barrier Kits
- VESTIL FBSL Series Fibreglass Step Ladders
- CONTINENTAL Timing Belt Pulleys
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.