SMC VALVES CRB2BW30-90DEZ Rotary Actuator, 30 mm Size, Double Acting
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
| Item | Rotary Actuator |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 11.43 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- REGAL 027196AW Carbide Drill Bits, 4.2 mm Dia., Short with Coolant Holes, AlTiN Coated
- UNISTRUT HSQN062-EG Square Nut, Electro Galv
- WRIGHT TOOL 32B04B Replacement Hex Bit, 3/8 Inch Drive, 1-1/4 Inch Bit Length
- ERICKSON HSK63AHPVTT050630 Shrink Fit Tool Holder And Adapter, 0.9449 Inch Shank Dia
- DORIAN PLC-XMTDC-HC10-MT4
- APPROVED VENDOR M51050.120.0020 Metric Socket Head Cap Screw, M12x1.75 Thread Size, Cylindrical, 20 mm Lg.
- BALDOR MOTOR CECP84312T-4 Servere Duty Motor, 460V, 1200 RPM, 60 Hz, 50 HP, 3 Phase, TEFC
Explore More
- KEYSHAFT
- Hex Nuts
- Drum Pumps
- Screwdriver Accessories
- Nylon Bushings
- Food Storage Shelving Accessories
- MECHANIX TAA Fastfit Covert Tactical Gloves
- VIEGA PROPRESS Tees, Zero Lead Bronze, Press x Press x FNPT
- MUELLER INDUSTRIES 11BC Iron Body Y Strainers
- MUELLER INDUSTRIES 185 Carbon Steel Simplex Basket Strainers
- BRADY Pipe Marker, Cooling Water
- DYNABRADE 2" x 48" Belt Size Tool Post Grinder
- MI-T-M Oil Seals
- STEARNS BRAKES 322 Series Brakes
- FEDERAL SIGNAL 371LEDX Commander Hazardous Location LED Rotating Lights
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.