SMC VALVES CQ2B32TN-10DZ Compact Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Compact Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- BRADY PS-1000-2-BR-2 130375 Precut Label Roll, 1 x 1 Inch, Polyolefin, Brown, For 1 AWG to 6 AWG Wire Gauge
- LYNDEX-NIKKEN SK25-19 Collet, Round Face, 19 mm
- CLEVELAND C14388 2175 Screw Machine Drill Bit, #27 Size, 10 Inch Flute Length
- HUB CITY 0259-00240 Plug-In Shaft Kit, 1.125 Inch Shaft Dia., 8.36 Inch Length, Stainless Steel
- MERIT BRASS K610-02 Banded Cross, 1/8 in, MNPT, 150 lb, 316/316L Stainless Steel, Import
- NORTON ABRASIVES 66261009194 Blending Disc Aluminium Oxide 3 Inch 80 Grit Tr
Explore More
- KEYSHAFT
- Staples and Brad Nails
- Cups and Mugs
- Parallels
- Mounted Linear Bearings
- Power Pedestal Accessories
- ALLEGRO SAFETY Tyvek Double Bib Maintenance Free Hoods
- MEMPHIS GLOVE Cut Pro Kevlar/Steel Shell Cut Resistant Work Gloves, 13 Gauge
- SALISBURY Class 00 Electrical Insulating Rubber Gloves, 11 Inch, Yellow
- ANVIL AS3025 Series Post Bases
- CENTURY 5" Diameter Stock Motors
- SALSBURY INDUSTRIES Decorative CBU Tops
- KERN AND SOHN 308 Series Milligram Test Weights
- WATTS M400 Series Reduced Pressure Zone Assembly Backflow Preventers
- MERSEN FERRAZ Limitor P Back-up Fuses Without Controlled Power Dissipation
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.