SMC VALVES CKQG32X-11B Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- SMC VALVES VFR2300-3FZB Valve Base Mount, 4/5 Port Size
- OSG 8599015 Screw Machine Drill Bit, 1.50 mm Size, 6 mm Flute Length, 41 mm Overall Length