SMC VALVES CG1BN32-300 Round Body Cylinder, 32 mm Size, Double Acting
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
| Item | Round Body Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|
Explore Products
- ANVIL 2400208308 AS613 Series U Support, Electro-Galvanized Finish
- CINCINNATI FAN CA20-3
- EATON E30BE Metallic Pushbutton, Square Multifunction, Transformer, 6Psb Lamp, 600 V
- SIOUX CHIEF 213-090 Trap Primer Tailpiece, 1-1/4 in, 6 in L, Fine Thread Connection, Brass, Domestic