SMC VALVES CEP1L20-50 Cylinder, 20 mm Size, Non Rotary Auto Switcher
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
| Item | Cylinder |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 3.15 |
| Ship height (cm) | 7.62 |
| Ship length (cm) | 30.48 |
| Ship width (cm) | 7.62 |
Product Variants
| Product | Model | MPN | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore Products
- ORBIS SO4815-7 Green Wall Container 48 Inch Length 15 Inch Width 40 Lb.
- KUNKLE 916BEDV05BKE0200 Safety Relief Valve, Male X Female NPT, E Orifice, 3/4 Inch Inlet Size
- LEVITON 5361-R Straight Blade Single Receptacle, 125 VAC, 20 A, 2 Poles, 3 Wires, Red, Nylon