SMC VALVES CDUJB10-15DM Mount, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM8CNB
SMC VALVES CDUJB10-15DM Mount, 10 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM8CNBModel: CDUJB10-15DM
In Stock
This product can only be shipped in multiples of 2
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Mount
Cylinder (tube) Inner Diameter (?) 10
Operating Pressure 0.1 MPa to 0.7 MPa
Stroke 4 mm