SMC VALVES CDQMB20-20 Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher | AM6ANP
SMC VALVES CDQMB20-20 Compact Cylinder, 20 mm Size, Double Acting Auto Switcher
Item: AM6ANPModel: CDQMB20-20
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Compact Cylinder
Operating Pressure Range 0.1 MPa to 1 MPa